Pix.Art

 
avatar
AlianPl

colors palette 200 x 320 32
 
 

Hmm od czego tu zacząć.

Więc powinienem zacząć od tego co to jest. Widzicie w klasie mamy bardzo dziwnego, cichego kolesia, który ostatnio walną taką fotkę http://www.speedyshare.com/files/22704273/c471054319.jpeg (nie daję jej po to by go śmieszyć itp. Ostro się na niej wzorowałem. ) lubie go bo to taka cipa jest, a jak zobaczyłem to to odrazu mi naszło na myśl, że morderca-psychopata.

Chciałem uzyskać komiksowy styl (coś al'a gra XIII).

A przy okazji poćwiczyłem dither.

Pracka na szybko, widać pewnie niedociągnięcia itp.

Dobra koniec tego plucia. Miłego komentowania ;]

Ręce trochę pokaleczone, to fakt, ale ogólnie fajny styl. Taki old schoolowy dithering "w kratkę" i komiksowa czystość.

Ręka wygląda jak gumowa, bo nie zaznaczyłeś łokcia.

 kiedyś to byś za to wpierdol dostał i skończyłaby się kariera, ale w tej chwili już chyba na nikim nie wywiera to takiego wrażenia. fakt, to jest pójście na łatwiznę, niczego się przy tym nie nauczysz -- ale chodzi nam bardziej o same piksele, technikę, aniżeli kwestię "obryska czy nie", a jak tak to e-wpierdol. konkretnych propsów za obryski jednak nie dostaniesz, dlatego następnym razem postaraj się sam przerysować postać/otoczenie. to jest wkurzające, bo nie wychodzi, ale warto. technika coraz lepiej u Ciebie, więc i konstrukcji nie olewaj!

Aha. no nie wiedziałem o co Ci chodzi do końca.
Tak pracowałem na kalce.

że napisałem 'trace'? chodziło mi o to, czy praca jest kalkowana, bo tak wygląda. nie to, że to coś bardzo złego, po prostu pytałem.

Lordz, ale ty się tu kierujesz własnym gustem, a jak dobrze wiesz nie łatwo dogodzić innym. Chociaż nie powiem, teraz jak na niego patrzę, wolałbym nam sławne "Magnum 500" tak przesadzony, że można było by się zrzygać hehehe.

Dzięki SKW. Ale o co chodzi z tym śladem na dzień dobry ;>?

trace? dithering w wiekszosci miejsc przekombinowany, ale to z kolei tworzy w tym picu fajny styl. sa ludzie, ktorzy go nie znosza; i sa tacy, ktorym to sie podoba. ja jestem w tej drugiej kategorii. widze, ze cwiczyles troche nad paleta, dobrze, ale wciaz jeszcze mozna by ja "rozmiekczyc" -- taki wykurwisty dithering ma sens jak paleta jest dosc miekka, malokontrastowa itp.
rozwijasz sie.

Rozumiem, że broń miała być wyjebana w kosmos, ale w takim przypadku lepiej by się sprawdzał RGZ-86 lub Mossberg 590, bo ten powiększony pistolet trochę nie sprawia moim zdaniem wrażenia przekozaczenia. ^^

Katana miała być prosto w stosunku do twarzy, no ale nie pykło, ok. Rękojeść fajną dałeś. Co do włosów to :
MÓWICIE ŻE LINK NIE DZIAŁA!!!
http://www12.speedyshare.com/files/22711091/download/c471054319.jpeg
wzorowane na tym.

Wydaje mi się, że z dłuższymi włosami i krótszą bronią miałby więcej charyzmy.