Pix.Art

 
avatar
Luca

colors palette 269 x 267 30
 
 

prosze.

Mała poprawka: Luca to chłopak, z tego co mi wiadomo :3

A mi się podoba, może dlatego że nie potrafię czegoś takiego 'wyskrobać'. Mogłabyś tylko poprawić zewnętrzną czarną kreskę (nie wiem jak się to mówi po waszemu, outline?), jest tylko na włosach i kilku innych elementach, a w innych miejscach już go nie ma. Albo daj go wszędzie, albo nigdzie.

oko mi się podoba ...
O i ten oprócz tego dałbym jakiś efekt kręcącego się powietr2a wokół tej czachy na ręku

Pojechałeś Ass… Luca na pewno wie, że podstawy też trzeba ćwiczyć. Ale na pewno wie też co lubi robić i skoro tylko na to starcza mu chęci to dobrze.
Sam nie uważam, żeby praca była aż tak zła. Chociaż jest w niej sporo nie tylko błędów, ale i problemów. Problemów, które da się rozwiązać tylko je ćwicząc (i tutaj dobre rady innych, w tym Assa, żeby poćwiczyć proste rzeczy). Ale ja bym to nazwał nie tyle ćwiczeniem rzeczy prostych ile różnych rzeczy oddzielnie. Tj. samej kompozycji, samych rąk, samych nóg. Tylko bez przesady. Później trzeba to połączyć  .
Jak zwykle Luca praca wygląda jakby miała sporo szczegółów, a w rzeczywistości nie jest po prostu zharmonizowana.
Mówię. Tragedii IMHO nie ma, ale rzeczywiście za bardzo koncentrujesz się na postaci zamiast na pracy jako całości.

Moim zdaniem. Na pewno jesteś fanem różnych mang/animek i power rangersów, bardzo to lubisz i dlatego masz wielką wyobraźnię. Wyobrażasz sobie pro postacie, miecze, różdżki, axy i inne, ale nie potrafisz tego ładnie namalować. Dlatego powinieneś sobie odpuścić, nie malowanie, ale malowanie takich rzeczy. Zacznij od czegoś prostszego. Sam nie raz miałem tak samo, wyobrażam sobie niewiadomo jakie cudy niewidy, ale i tak nic z tego nie wyjdzie, naciskam wtedy shift + delete  . Ty masz podobnie, tyle, że się nie poddajesz i wychodzi później takie coś.
Podsumowując, rzucasz się na zbyt wielkie trudności, którym nie podołasz. Zachowaj wyobraźnię na później, a teraz ćwicz prostsze rzeczy. I tyle...

niestety, musze sie zgodzic. o ile gdyby dobra technika czesciowo zatuszowala brak umiejetnosci w dziedzinie designu, tak tandetna technika + tandetny design + moze najwazniejsze, tandetna tematyka klada to na lopatki. tandetne jest w tym to, jak upraszasz elementy, dodajac im wiecej bezsensownych detali -- platasz sie i wychodzi takie cos. kompozycyjnie tez -- zalej wszystkie barwy czarnym i wrzuc na biale tlo, odwroc kolory -- bedziesz wiedzial o czym mowie.

dzięki.

Takie troche na szybko, wiele elementow niedopracowanych, zwlaszcza kontury; zbyt wiele losowych pikseli no i tragiczne rampy - kazdy element ma wlasna, na dodatek nie za ciekawa.

Musisz chyba jednak nad kazda praca siedziec nieco dluzej i dopieszczac detale. Ale przede wszystkim zacznij sie pozbywac konturow wewnetrznych.

pomysły mam takie bo niestety innych nie mam ;/
ale mam nadzieje ze sie to zmieni;)

Ale już pomijając kwestie tego cholernego pseudomangowego designu...nie trawię tego jak Luca narysował tą twarz,lewitującą czaszkę, czy oko na tej broni(?)..Poza przedstawiająca nowłaśnieniewiemco.Wyczucie,styl-tego trzeba a nie wpierdzielania tylu detali ile wlezie,nie patrząc czy to wszystko się ze sobą zgra.