Pix.Art

 
avatar
Magic

colors palette 199 x 248 25
 
 

Tadam  Doskonale wiem, że dół pracy zrypany, ale kompletnie nie wiedziałam co mogę tam dać i kombinowałam. Z samych gór jestem zadowolona :3 Oraz inspirowałam się własną pracą xD Komentujcie i naprowadźcie mnie na trop!

johnny, nie sluchaj vitala, kolory mnie zmiadzyly!

vtl - nie no, jasne. ale jak nie potrzasniesz, to nie zobaczy.  ja bym tutaj cienie z drzew poprzeplatal z tymi na gorach -- wieksza oszczednosc, ale lepszy efekt (bogatszy) -- wydajnosc jak sam ch. . . co do doboru kolorow, wszystko w zasadzie dopuszczalne jesli da sie na tym budowac konkretne rampy, przejscia.

Taka sympatyczna pracka:) Błędy błędami,ale tak czy siak miłe to dla oka;)
skw-momentami przesadzasz z tymi kolorami;P

Może zabiorę się do edycji za jakiś czas:P

Właśnie czekałam na takie komentarze xD Zupełnie nie wiedziałam co mam tu wsadzić. W zasadzie można powiedzieć, że to WIP(akurat xD)
Dzięki za komentarze :3

Ten roz na gorce rozpierdala

Co do kompozycji - polecam zapoznac sie z tym wpisem na Wikipedii:
http://en.wikipedia.org/wiki/Rule_of_thirds

Natomiast jesli chodzi o sam material, to nie widze nic zlego w rysowaniu gor skapanych w promieniach letniego slonca. Wcale nie uwazam, zeby kazdy landszafcik musial zawierac wschod/zachod slonca / noc / burze z piorunami / klucz gesi / horde nazguli itp. itd., zeby byl wart poswiecenia na niego czasu.

żeby nie być gołosłownym:

nie chcę Cię tak na wstępie skasować, ale niezbyt mi się podoba. sama tematyka jest po prostu cholernie nużąca, przewidywalna: dzień, góry, żadne konkretne miejsce. dodatkowo kompozycja: las od linijki i jedna zarysowana grań. technicznie w porządku, chociaż dithering przydałby się w innych miejscach (żeby bardziej spójnie to wyglądało -- w tej chwili jest tylko na niebie). można by też wrzucić dodatkowe odcienie pod aa. i KONIECZNIE dodatkowy, najciemniejszy odcień zieleni na las -- za płaski jest w tej chwili. ogólnie, wiesz czego tu brakuje? bardziej przemyślanego schematu barwnego, innej pory dnia np.; dodatkowo, żeby całość jakoś urozmaicić i OŻYWIĆ, mogłabyś dodać faunę, w tym się specjalizujesz. jakieś ptaki, kozicę, cokolwiek -- od razu oko miałoby na czym się skupić, w tej chwili lata po całości i ucieka. przede wszystkim -- inna pora dnia, zmierzch np., od razu ciekawsze oświetlenie; przyciąć/rozbudować trochę kompozycję (np. dać 3/4 nieba, 1/4 reszty -- od razu co innego) i będzie git. pozdrawiam!

Niebo też zrypane ? Bo mnie się nie podoba  . Kolory zbyt ciemne i fioletowe, a do tego strasznie widać kropki z daleka (dither).