Pix.Art

 
avatar
Ivellios

colors palette 144 x 180 66
 
 

Miało być na dzień papieski, ale nie zdążyłem. Oceńcie sami czy mi to wyszło czy nie, ale postanawiam wrzucić, żeby uczcić tego wielkiego człowieka, jakim był Jan Paweł II ( dla niewtajemniczonych to jego herb papieski ). Jak się komuś nie podoba to, że pokazuje swoje przekonania religijne, to proszę mówić, to szybko usunę  .

PAINT !!!

Tak,o to mi chodziło,i rozwiążę Twój problem najprawdopdobniej jutro,teraz idę spać,potem impreza,potem spać.

Ja w paincie robię,do graphics gale nigdy nie mogłem się przyzwyczaić,ale to faktycznie najlepszy program do pixeli. GIMP jest dobry do rastrowej,ale bardziej zaawansowanej,nie ma potrzeby angażować tego kombajnu:D

GaphicsGale full edition, nie wyobrażam sobie pracy w czymkolwiek innym. Co do pracki... nie mam zdania.

czyżby to było to, że na dole dithering był robiony tak jakby 2 kolorami jednym ciemniejszym jednym jaśniejszym, jak to, to po prostu nie wiedziałem jak to rozwiązać, ale jak bym zrobił tylko jednym kolorem to by strasznie raziło po oczach :/.

Mam jeszcze małe pytanie, mianowicie z jakich programów korzystacie robiąc pixele ? Ja osobiście korzystam z Gimpa, darmowego programu do grafiki rastorowej.

Co do błędu w ditheringu to podpowiem że jest na niebieskim elemencie pracy-może niekonieczny będzie mój edit??

No,to wiesz już za co masz się brać-za rysowanie po każdym posiłku i w każdej wolnej chwili;)

VTL: Bardzo dziękuje za pochwałę  .

po pierwsze niestety nie jestem za dobry w rysowaniu czegoś na nowo, przerysowywać w miarę umiem, kolory dobierać może i też, ale z rysowaniem od podstaw tpo u mnie słabo. co do ditheringu to chyba się domyślam, ale czekam na poprawkę  . A sporo kolorów dlatego, bo jakoś nie pasowały mi do końca kolory z oryginału i musiałem troszkę je przerobić i pocieniować  .

lepsze to niż pentagramy i odwrócone krzyże zbuntowanych dzieciaków których ulubionym powiedzonkiem jest "ave";) Ditheringu też sporo,ale widać że myślisz używając go,zamiast siekać na każdej możliwej powierzchni.Co do ditheringu to zauważyłem jeden błąd,ale zamiast go opisywać to w chwili wolnego czasu zrobię stosownego edita,i wytłumaczę problem pomagając sobie moją poprawioną wersją. Widzę że się starasz i ogólnie robisz bardzo miłe wrażenie jako twórca,oby więcej zjawiało się tu takich jak Ty;)

Zastanawiam się jak by Ci wychodziło rysowanie czegoś od podstaw,a nie przerysowywanie??

Przysporo kolorów,ale można Ci to wybaczyć;)

Ręka była lepsza  . Przynajmniej tak mi się wydaje.