Pix.Art

Published in
Mam pytanie. Czy jeśli wezmę bez pytania kolory z kogoś pracy i użyje je do swojej to jestem jakimś złodziejem, oszustem ?? Można brać z innych prac kolory czy nie ??
Tak, można. Prawo autorskie tego nie zabrania. Oczywiście wtedy stosowne byłoby z samych względów moralnych i z szacunku dla autora palety - napisać o tym, że kolory są własnością xxx. Aha, i oczywiście wykorzystanie kolorów sprawia, że praca nie jest już w 100% Twoja - to coś jak wykorzystanie lineartu.

e tam, ciezko jest stworzyc dobra palete ktorej nie bylo juz wczesniej, wg. twoich zalozen stankol jesli robie cos w VGA to juz praca nie jest moja bo uzylem palety ktorej sam nie zrobilem? gdyby tak hardcorowo sie czepiac takich rzeczy to teoretycznie praca zrobiona w mspaincie tez by nie byla moja bo nie zrobilem jej programie ktory sam napisalem... albo jak uzyje koloru #000000 to jestem plagiatorem bo ktos go juz wczesniej uzywal lol

Nie przesadzaj. Wszystko wiąże się z Twoją moralnością.

Assassin-zdecyduj się na jeden temat,widzę to pytanie po raz drugi,ponownie zadane przez Ciebie. Born-nie utrudniaj sprawy;P Stankol całkiem dobrze sprecyzował o co chodziło,nie mam więcej do dodania;)