Pix.Art

 
avatar
Magic

colors palette 281 x 131 37
 
 

Jedni mówią wstaw, inni, że fajne... To co ja się będę. Trzeba rozprostować kości  Praca powstała mniej więcej w tym samym okresie co Kartka Świąteczna. Co chyba widać po stylu, ale mniejsza o to. Proszę bardzo, żądam krytyki! Mogę dodać jeszcze tylko tyle, że praca ma przedstawiać takie przejście z pikseli do normalnego arta. Przejście dość ostre, ale efekt zamierzony. A co do tortu... No cóż, powiedzmy, że coś a'la urodzinowy

Biedny... eee?... Lisek?

Nie chciałbym nie mieć rąk.

To fajnie wiedzieć... oO'

No, dlatego też.

Lol... xD Stankol, ale nam tu chodzi raczej o pozytywny ruch :] A nie szukanie dziury w całym xD Sensacje, sensacjami, ale nie przesadzaj już tak. Hm... Czy to może dlatego wstawiałeś takie różne dziwne prace czasami xD?

Nie chcę dopiec, tylko uprzykrzyć życie. A btw. dzięki temu większy ruch jest.

Nie mogę, no... Stankol, a czy jeśli ktoś zrobi czcionkę w pikselach, wstawi na PA, a później, będzie jej używał przy innych pracach to zbrodnia? I kto powiedział, że ten mój podpis to nie piksel art? Ale mniejsza... Widać, że chcesz dopiec

Cytat:
Włosy trochę za plastykowe

A to nie jest czapka?

Bardzo mi się to logo pa na torciku podoba, te kropki po lewej mogłyby się jakoś zmniejszać może, albo coś takiego, i na logu powinien być chyba taki niskonasycony zielony, a nie niebieski?

A ja rezerwuje sobie wolno stojący piksel.
Od tej chwili używanie go będzie plagiatem XD
Poszukaj Stankolu lepiej - nie raz jeszcze znajdziesz tą czcionkę.

Wiesz magiczna, że jesteś zajebista, ale am... http://img129.imageshack.us/img129/289/dfwe2.png

Znaczy no wiadomo - może to i pixel art. Niestety no, trochę zbyt podobne. Jak poważnie pixele - radzę zmienić ?sygnaturę?.

Cytat:
czcionka w prawym dolnym to nie pixel art.

Lol... To co niby? Tam są tylko 3 kolory: biały, czarny i ciemno szary xD