Pix.Art

 
 
avatar
born

colors palette 348 x 212 53
 
 

mockup

ładne drzewka

nie bedzie animacji

na wodzie zaryzykował bym delikatny detal, jakieś kropeczki jako jednopikselowe refleksy
i kolor trawki z ziemią trochę bardziej wyblakły/różny od kolorowych obiektów jak ziomuś i drzewka, taki stary sposób, żeby odróżniać elementy "tła" od obiektów, fajnie to wychodzi później.

Ale tak to jest seksi, rycezyka będzie ci się ciężko animować  (i think...)

Nie no... Serio słów mi brakuje. A woda jak dla mnie jest cudna w swej prostocie. Jedno mnie drażni. Na zoomie dopatrzyłam się takiego jednego, niepotrzebnego białego piksela między drzewami. Gdybyś zrobił taki, mały edit, to było by pięknie. Styl i wykonanie przypadły mi do gustu. Jak już wspominałam, favika masz

"Tarcza powinna być bardziej skierowany w przód"

Nie! Tarczę trzyma się z boku, tak samo jak się trzyma z boku ręce podczas stania. Dopiero podczas walki wywija się nią do przodu.

"Liściaste drzewo jest moim zdaniem za długie w prawo"

tj. o gustach się nie dyskutuje, ale gdyby to była taka jedna wielka kulka to by było wtórnie, a tak jest oryginaniej.

"Woda trochę prosta"

...zważywszy, że to po prostu fill...

Tarcza powinna być bardziej skierowany w przód od bohatera. Liściaste drzewo jest moim zdaniem za długie w prawo. Woda trochę prosta. Ogólnie i tak super  .

... Zarąbiste. Masz fava Born  !

Cytat:
highlajty
Mówiłem?!
W sumie zgadzam się z komentarzem Tymka.
Pjjjjęknie ci to wyszło. Moje fanaberie mówią mi że momentami drzewka są trochę za bardzo poszarpane, głównie iglaki.

"szapoba" stary, coś pięknego.

Ja skomentuje z pozycji laika pixelowego  bardzo ladna praca ..tylko ta postac jakas taka troszke pokraczna..trzyma (chyba ) w dziwny sposob tarcze. Jezeli to jest duza tarcza to powinna byc trzymana tak aby zakrywala przestrzen troche nad barkiem i nie dotykala ziemi (hipolici tak je nosili w walce ) i jej uchwyt powinien byc bardziej na srodku. Bo tak to by nie dalo sie nia parowac ciosow za bardzo ..ale to tylko taka uwaga techniczna  ogolnie piknie