Pix.Art

Published in
Szukam kogoś z odrobiną własnego pomysłu, żeby zrobił mi wstęp do gry - długość 1:21. Mam nagranego lektora i potrzebuję zwizualizować to, co czyta pani lektorka. Sama gra jest robiona pixelartem, ale konwencja intra z grubsza dowolna, przykładowo seria prostych animacji w technice pixelart, albo seria statycznych rysunków nie-pixel-artowych, albo lekko animowanych, jestem otwarty na propozycje, to jest do ustalenia indywidualnie.
Oprócz tego będę potrzebował zakończenie 20-30 sekund w podobnej konwencji, którą przyjmiemy w intrze(już bez lektora, z samą muzyką). Poza tym w perspektywie kilku miesięcy będę potrzebował jeszcze kilka takich 20-30 sekundowych cutscenek.
Zależy mi na czasie, może nie jakoś strasznie, ale chciałbym to zrobić w ciągu najbliższych paru, parunastu dni.
Jeżeli chodzi o kasę, to nie mam jakichś kokosów, jest to gra, którą robię w wolnym czasie za własne pieniądze, ale parę stówek jestem w stanie wysupłać (ewentualnie trochę więcej niż parę, zależnie od poziomu), szczegóły do dogadania.

FB gierki: http://www.facebook.com/pages/The-Madness-Of-Little-Emma/1573231479597448
11 min gameplay na YT: http://www.youtube.com/watch?v=rfcoNnY4BfY
IndieDB gierki: http://www.indiedb.com/games/the-madness-of-little-emma

W ofertach proszę przedstawić wizję/stylistykę intra (słownie oczywiście), jakieś poprzednie prace w zaproponowanej stylistyce, wycenę i czas realizacji.

Mogę przyjąć FV, może być umowa/dzieło, lub ew. umowa słowna.