Pix.Art

Published in
Hej,

3 miesiące temu pytałem o cenę za grafikę do gry. Niestety z różnych powodów nie byłem w stanie wyłożyć 30-35zl/h i postanowiłem zrobić jakieś demko żeby zachęcić kogoś kto dołączyłby na zasadzie podziału zysków. Gra to platformówka w stylu serii League Of Evil.

Fabuła:
Chciwy i bezwzględny Pan Gold za zrabowane pieniądze wybudował dom, którego wnętrze jest zrobione ze złota. Po jego śmierci wielu śmiałków próbowało przejąć jego bogactwo ale każdy kto wszedł do Złotego Domu już z niego nie wyszedł. Siostra naszego bohatera wchodzi do domu... nasz bohater musi ją uratować.

Co jest zrobione:
-silnik fizyki
-pełna nawigacja (menu, intro, nawigacja między levelami oraz po ukończeniu levela)
-menu na zasadzie storyboard
-moja grafika, tileset (paleta sega master system)
-implementacja map z edytora leveli
-efekty cząsteczkowe
-kilka przeszkód i wrogów

Filmik z dema:
Filmik jest nagrany softem z mojego iPhona, niestety maksymalnie udało mi się wycisnąć taką jakość jaka jest w 35fps. Natomiast sama gra nie tnie się i ma o wiele ładniejszą grafikę na iPhonie a wyświetla się płynnie w 60fps (czyli max na tym sprzęcie).
http://youtu.be/CD4I67VgHqk

Do zrobienia:
-50+ leveli (grafika, animacje, tileset)
-grafiki promocyjne
-ikony i screeny do appstore
-strona, press kit
-facebook page
Planuje też dodanie kilku ciekawych efektów jak zmiana oświetlenia, wiatr oraz trzęsienie ziemii.

Kogo szukam:
Nie szukam super wypasionego mega grafika, wystarczy żeby pociągnął swoją działkę i potrafił pracować samodzielnie. Szukam kogoś kto ma czas, żeby się zaangażować. Według moich obliczeń i tego jak do tej pory nad tym siedziałem potrzeba nam ok. 2-3 miesiące (ten trzeci miesiąc dodałem z powodu różnych dywagacji i konieczności przygotowania aplikacji uniwersalnej - iPad/iPhone). Chętnie pracowałbym nad tym co dziennie (nawet 1h dziennie, bez przerw typu 2 tygodnie). Chciałbym mieć grę gotową na Pixel Heaven 2014.

Jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą niech pisze:
Już nieaktualne.