Pix.Art

Published in
Witam,
poszukuję grafika pixelart do gry 2D w stylu Pokemonów na GBA. Rozgrywkę można najprościej opisać słowami: MMORPG (np. World of Warcraft, Runes of Magic) tylko singleplayer z domieszką hack'n'slashy.
Osobiście jestem programistą C++. Gra będzie robiona w SFML - obecnie jest na bardzo wczesnym stadium prac pod względem technicznym (hamuje mnie grafika). Natomiast mechanizmy gameplayu są dość dobrze przemyślane.
Projekt niedługo będzie miał swoją stronę internetową (domena pl). Intensywne prace rozpoczną się w lipcu.
Niestety nie mogę zagwarantować wynagrodzenia pieniężnego (ale go nie wykluczam). Szukam osoby, która chciałaby zrobić coś twórczego i zadowoliłaby się satysfakcją z efektów.

Kontakt:
Jeśli hamuje Cię grafika, użyj placeholderów. Wtedy będziesz w stanie pokazać co masz i może ktoś się zgłosi. Słyszałem o pracy za kasę, za procenty, za sex ale za satysfakcje? Powodzenia.

Nie jestem grafikiem, ale skoro mi programowanie sprawia przyjemność, a efekty satysfakcję, to pewnie z grafiką jest podobnie.
Mógłbym zaoferować procenty, ale po co, skoro projekt jest hobbystyczny... TBH, jak ktoś miałby robić to dla pieniędzy to na pewno znajdzie lepsze propozycje.

Wiadomo, że mógłbym robić na placeholderach/mockupach, ale ścisła praca grafika i programisty na pewno przyniosłaby lepsze efekty.
Nie chcę wtajemniczać w ten projekt osób, które nie są wstanie mi pomóc w jego realizacji.

Zmusiłeś mnie do zalogowania się, to już coś

Pozwól, że ujmę to własnymi słowami, bo nie wiem, czy dobrze rozumiem. Trafiłeś na stronę grafików, którzy w większości albo już pracują nad czymś swoim, albo w ogóle pracują/uczą się. Nawet się, do chuja, nie przedstawiasz, nie mówisz jakie masz doświadczenie, samemu mając wgląd do naszych galerii, mało tego, oczekujesz, że ktoś rzuci wszystko w cholerę, ewentualnie nie rzuci, ale poświęci sporo swojego prywatnego czasu, żeby dołączyć się w ciemno do projektu, w którego szczegóły i tak nie chcesz wtajemniczać. Za darmo.

Zrozum, że to Ty jesteś tym, który ma tutaj kogoś przekonać, większość użytkowników tej strony wie jak zrobić własną grę od podstaw, niektórzy mają już na koncie kilka, kilkanaście lub i kilkadziesiąt skończonych produkcji (muaa  ), co więcej, wiemy jak na tym zarobić. Żeby zapłacić czynsz, rachunki, w moim przypadku także ZUS i resztę podatków, bo mama dawno przestała sypać dolarami. Użyj placeholderów, na obecnym etapie nie masz szans na znalezienie współpracownika.

tutaj nie ma czegoś takiego, jak darmowego obiad, stary. nie ma młodego narybku, są tylko stare dziady, które nie zrobią już niczego "dla zajawki", chyba, że będzie to robota po dobrej znajomości. pozdrawiam!

http://facebook.com/szumprodukcje jeśli się zdecydujesz, mogę to zrobić dobrze...info co do ceny na priv.