Pix.Art

Published in
Witam,

Ile kosztuje u tutejszych pixel artystów, zrobienie animacji postaci w każdym kierunku doliczając strzały z broni , śmierć danej postaci oraz klatki interakcji z obiektami np. dźwignią. Proszę pisać otwarcie bo robię rozeznanie i zamawiałbym do 10 postaci.
Jakiejś ogólnej stawki czy średniej krajowej to raczej nie ma. Szczególnie, że w sumie nic nie określiłeś. Jak duże mają być te postaci? Jak szczegółowe? Czy mają być w jakimś konkretnym stylu? No i napisałeś "w każdym kierunku". Czyli w ilu konkretnie? We wszystkich 360 stopniach? W czterech? W ośmiu? Czy w szesnastu..?

Nie wiem tak szczerze mówiąc ile biorą "tutejsi" graficy, ale tak tanio nie będzie.

Sprecyzuj bardziej swoją ofertę...

Tego typu postać rycerza ( ma to być główny bohater i chciałbym żeby był najlepiej zaanimowany ) jak jest na stronie z linku:
http://spriters-resource.com/community/showthread.php?tid=12675

Postać powinna się ruszać w 8 kierunkach, góra dół lewo prawo i dodatkowe 4 kierunki na ukos.
Powinna być animacja śmierci postaci. Postać ma mieć miecz i ma strzelać z kuszy albo łuku. Animacje interakcji - postać wystawia rękę żeby nacisnąć dźwignię.

Swoje postacie do gry przygotowałem w rozmiarze 32x64. Plansza z gry jest zbudowana z kwadratów 32x32. Oczywiście jeśli to będzie konieczne można zwiększyć rozmiar pola zajmowanego przez postać.

Jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji żeby podać cenę to bardzo proszę pytać.

Podaj adres e-mail, może się dogadamy, jak szybko musisz to mieć gotowe?

Na razie się chce zorientować ile wykonanie takiej grafiki kosztuje, w zasadzie grę składamy już od jakiegoś czasu, więc naprawdę miesiąc lub 2 nie robi różnicy. Poprzednie gry są na ovi store. mój mail

Poszukuję dalej osoby do tego projektu.