Pix.Art

 
avatar
Vital

colors palette 320 x 240 14
 
 

When I die, fuck it I wanna go to hell

Cause I'm a piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell

It don't make sense, goin' to heaven wit the goodie-goodies

Dressed in white, I like black Tims and black hoodies

Założyłem to konto po to aby Was o tej tragedii poinformować lecz widzę że wieść się rozniosła. Krzysiek, mój kolega którego dawno temu poznałem przez pix.art ale mieszkam w nieodległej miejscowości i często się swego czasu widywaliśmy. Teraz nie czas wyrzucać sobie kto mógł pomóc i czemu tego nie zrobił. Krzysiek - Ciebie nie ma, Twoja sztuka zostanie. Exegi monumentum.

Niestety, świat jest brutalny i jakby nie było wszyscy żyjemy w jakiejś otępiającej znieczulicy. Kto mógł się domyślić, że coś jest nie tak? Pomijam osoby z najbliższego otoczenia. Ale my? Co my mogliśmy zrobić? W końcu tego typu "niepokojących" prac jest cała masa... Naprawdę przykry jest fakt, że nie mieliśmy możliwości być przy nim, żeby go wspierać, żeby mu pomóc... Dla mnie prace Vitala ogólnie nabrały nowego, głębszego znaczenia. Które jest dość bolesne. Pod pracą Kapral Nobby Nobbs widnieje pewien cytat, który być może był ze strony Vitala cichym wołaniem o jakieś wsparcie...

"Natomiast kapral Nobbs... No cóż, ktoś taki jak Nobby ma mnóstwo powodów, by nie dać się widzieć innym ludziom. Nad tym się nie trzeba specjalnie zastanawiać. Istniał tylko jeden powód, by nie twierdzić, że Nobby bliski jest królestwa zwierząt: taki, że królestwo zwierząt by wstało i odeszło jak najdalej."

Teraz jednak nie jesteśmy już w stanie nic zrobić i jedynie on sam wiedział, co tak naprawdę jego prace miały znaczyć... My możemy się tylko domyślać i zastanawiać "dlaczego?".

Vital, mój mistrzu - śpij w spokoju i czuwaj tutaj nad nami.

Ten rysunek nabrał dla nas dużo głębszego znaczenia i nikomu nie chce się teraz żartować. Gdybyśmy wcześniej wiedzieli, że przekaz jest taki realny nie dali byśmy Ci odejść tak łatwo! Krzysiek gdziekolwiek teraz jesteś, pozostajesz z nami, z całą naszą ekipą na zawsze...

Strzeż się jeszcze tylko 1000 lat i będę tak dobry jak ty!

Jak koledzy, totalny banan, co to za odcień czarnego w ogóle ej

Chyba narodził się nowy nurt w ocenianiu pixeli..

Słabe, bez pomysłu, banalne, brzydkie. poćwicz jeszcze a nie wrzucasz takie badziewie do galerii. normalnie żal.

Nom muszę przyznać "tło szachowane za pracą" wymiata.

Ty bucu! Dawaj coś w galerię a nie

O ja, ale do dupy, na drzewo banany prostowac, a nie piksele stawiac, bucu!

Zadowolony?