Pix.Art

Published in
Chciałbym zaprezentować wam moją pierwszą tego typu pracę. Jest to coś ambitniejszego niż "mieczyk" (kto nie ma ich już dość?). Pracka przedstawia dziewczynę. Zapraszam do szczerego komentowania i konstruktywnej krytyki  http://imageshack.us/f/191/kobietka.png/
Błędy w anatomii. No i kolory, praca czarnobiała jakoś mnie nie jara, i imo nie pokazuję zaznajomienia z paletą kolorów. No i nie żałuj na kontraście, a żałuj na barwach, na tak małym obrazku bez kolorów, 14 kolorów to przesada. pozdro!

Dzięki za ocene!
Jakie błędy w anatomii zauważyłeś?
Chciałem stworzyć na początku dobrze pocieniowaną biało-czarną pracę by mieć potem łatwiej z kolorowaniem

Oh ziom. praca jest na tyle mała i pokrzywiona że trudno mówić żeby cokolwiek było zgodne a anatomią. Chociaż akurat tutaj anatomia nie jest jakoś szczególnie potrzebna. to co boli to niedbale poustawiane pixele i nad tym się najpierw skup. dużo patrz na widok 1:1 i powiększenie x2. masz za dużo pixeli które wyglądają jak postawione losowo.

Stosując się do Waszych rad poprawiłem jak tylko umiałem ostatni pixelart http://imageshack.us/photo/my-images/190/kobietkabezczerni.gif/ Ograniczyłem paletę do 8 kolorów+biały, usunąłem czarne kontury i zmieniłem wszystko zgodnie z waszymi zaleceniami

PS. Czy może mi ktoś z Was doradzić jakie kolory powinienem użyć do pokolorowania skóry? Z góry wielkie dzięki!

http://fabrykagier.com/artykul/the-pixel-tutorial-14

W pracy omawianej tutaj nie ma takiego bałaganu jak u Ciebie - kolory są wyraźne a pixele porządnie poustawiane. Bardzo ważne żeby praca była czytelna, a Twoja jest trochę taka niedbale napaciana.