Pix.Art

 
 
avatar
Perski

colors palette 90 x 120 15
 
 

Murloc dla Margonem.pl

Kolorki - 16

Cóż dodać... dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia mojego obecnego poziomu

amakuro lubi to, oczy fajnie wyszły ale uszy tak jakby niezbyt ..., ale i tak na plus

Jak już mówiłem, pozycja iście masturbatorska  Ale pixel niezły  Też myślałem, że te fałdy to mięśnie.

przyłączam się do grona zwolenników, trochę jakbyś załapał level up w umiejętnościach. Styl trochę jak u Henka Nieborga.

No nie wiem. Tak skłamać w opisie pracy. Przecież jest 15 kolorów  .

Ten pofałdowany kark wygląda albo jakby wyrastał z barku albo jakby był bardzo szeroki na wysokości barków. Chyba chodzi o to, że zabrakło tu zaznaczenia kapturów.
Na lewej dłoni brakuje mi trochę bardziej zaznaczonego kciuka. W tej chwili wygląda to jakby miał idealnie okrągłą dziurkę między palcem wskazującym, a kciukiem.
Co do fałd na udzie to w takiej pozycji nie pasują. Kucanie wymaga albo napięcia uda albo jak jest rozluźnione to raczej wygięte do góry (bo jest "oparte" o łydkę.

Postać jako całość prezentuje się super i Nev nie przesadził z tymi jRPGami.

Zanim zdążyłem sprawdzić kto jest autorem od razu wiedziałem, że Perski jest autorem  Być może przez to, że jest podobny do twojego wcześniejszego Murlocka. Przyczepię się tylko do brzucha. Ta kulka dziwnie wygląda na brzuchu :/

Jakby dać więcej zmarszczek to całkiem przypominałby xoma ._.
Ładne to to całkiem, i takie Persiaczkowe

bryły mi brakuje (wszystko na tym samym poziomie wycieniowane i miejscami pillow), za to nadrabia fajnym detalem i kolorkiem.

Trochę podoby do vitala, czyż nie?

Oja wymiata!. Morda to faktycznie boska jest. Ja się nie czepiam, bo nie mam czego:) każdy oldshoolowy JRPG nie powstydziłby się takiego monstra, a nawet byłby zachwycony:) Świetna robota.

Co do anatomii, miałem sporo swobody, wszak to nie człowiek i mogłem pobawić się kształtami (co nie znaczy, że praca jest bezbłędna). Co do mięśni, zauważ, iż potworek ma miejscami pofałdowaną/obwisłą sórę, nie traktuj tego jako mieśnie, a jeśli tak wyglądają, to trudno, coś nie wyszło.
Lineart w prezencie