Pix.Art

 
avatar
Vital

colors palette 320 x 200 30
 
 

I'm writing that bitch a poem.

Bitches love poems.

Bardzo mi się to podoba.

Stary dobry Vital... tyle, że ja czekam na coś świeżego, coś co kopie po jajach i nie pozwala wstać przez tydzień, czekam na coś z detalem nie na odwal (jak teraz, co maskujesz zajebistą stylówką, ale pozostawiasz niedosyt). Chętnie zobaczyłbym postać w przestrzeni, z jakimiś smaczkami tła, tego oczekuje i tak masz zrobić... albo zostać, starym, dobrym vitalem

ile to się trzeba napaciać co by skurwy ruszył dupę ;O
dzięki:)

Cytat:
rękawica została rzucona! : )


Noo, zapowiada się ciekawie
-------
Praca w pytę, co ja mogę więcej powiedzieć

wow! super! nie mam w zasadzie nic więcej do powiedzenia : ) trochę tak jak mówi antra, ale mi ta dychotomia detal/minimal całkiem podoba : ) takiego Vitala brakowało tutaj w galerii i takiego Vitala miło znowu zobaczyć : )rękawica została rzucona! : )

antek, daj znać na gg albo na fejsie puść msg co i jak tam u Ciebie, bo też chętnie pogratujuję : )

pozdrówki!

Nie, nie autoportret;)
Dzięki za rady, ale zabawy detalem nie odpuszczę, bo to jest największy fun w pixelkach jak dla mnie. To treść wbrew pozorom jest tu dodatkiem.

Ptaszki ćwierkają że migrujesz jednak?? gratulacje:)

autoportret?
styl dobry jak zawsze, kolory też bardzo okej (przejście z niebieskiego w zieleń na kartkach jest super), twarzyczka trochę przesycona i jego lewe uszko wyrosło z policzka.

Zmierzasz trochę jakby w minimalizm, może zrezygnuj całkiem z takich detali jak fałdki na swetrze, a zostaw coś takiego jak jego czupryna teraz. Będziesz mógł przekazywać więcej treści / artów, a zaoszczędzisz na czasochłonnych szczegółach, które właściwie udowadniają, że potrafisz pójść w detal, ale na tym poziomie właściwie nie musisz już nic nikomu udowadniać...