Pix.Art

 
avatar
Magic

colors palette 549 x 228 41
 
 

No cóż. Trochę czasu spędziłam nad tą pracą. Z początku miałam inny obraz przed oczami. Ale uznałam, że jeszcze na tyle mnie nie stać. Praca była inspirowana inspiracją. Dokładniej chodzi mi o to, że: pikselart był inspirowany również moim rysunkiem, a rysunek zdjęciem. Mianowicie, wszystko wyglądało tak:

Chester

Music Szkic

(Nie wiem czemu, ale szkic po zeskanowaniu zbrzydł...)No i ta praca. Może troszkę o niej? Czemu nie. Użyłam w niej 41kolorów(jak na mnie mało xD), czas pracy. No z wielkimi przerwami, wyszło na 2dni. Zostawiam takie tło, o! Tyle  Nie musi się wam podobać  Ważne, że mnie przypadła ta praca do gustu  W końcu, to zabawa.

WIP, tak dodatkowo

Oczywiście, tylko do postaci... Do tła?

Mówcie mi snajper

:} poniżej pasa ale za to jak celnie.

sorki za 2-posting
ZZZkodi-nie widzialem zebys ty zastosowal kiedykolwiek jakiekolwiek przejawy poprawnej anatomii,popraw mnie jesli jestem w bledzie.

Irytujące ludki,nie?? Lansujcie się dalej,pozdro pozdro,i tak jesteśmy fajniejsi

Nie podoba się... och, jaka szkoda. Wiem, że tobie żadna moja praca się nie podoba i w ogóle więc pozostawmy to bez komentarza. Ale teraz tak serio. To właśnie ta praca miała być próbą rzucania cieni itd. I nie wiem co ty od nich chcesz. A anatomia też nie jest najgorsza moim baaardzo skromnym zdaniem. A te kółeczka miały i mają robić za światła, reflektory itd. No cóż. Miło było "odpyskować"

o żal.. popracuj nad układem cieni i anatomią.
ps. po co te kółeczka? :?

Vital wrote:
Cieniowanie bardzo mi się podoba (za wyjątkiem okolic łokcia znajdującego się bliżej obserwatora)Ciekawe kolory,trochę fryzura homo.


Cieszę się, że się podoba. Już raz zmieniałam cienie na łokciu, ale za cholerę nie mogłam sobie utrafić jak jest dobrze. Skoro kolorów jako takich się nie czepiasz  Fryzura... Nie miałam na nią pomysłu. Ciekawe, nawet mi nie przyszło takie porównanie do głowy ;P

Koszulka po lewej stronie obrazka(na lewo od łokcia) trochę za daleko się kończy,przez co owy T-shirt wygląda nieco jak sukienka;P Cieniowanie bardzo mi się podoba (za wyjątkiem okolic łokcia znajdującego się bliżej obserwatora)Ciekawe kolory,trochę fryzura homo. Generalnie jednak świetne,bardzo miło mnie zaskoczyłaś;) Pozdro;*

Cóż, bywa xP Dobrze, że chociaż wykonanie może być

Dokladnie, nie te klimaty ;P